free website creation software

Foto's van de Voorstelling

fotograaf Danny Ellinger

Mobirise

1. Life
woensdag 19:30 uur
Selina Palmboom

Mobirise

2. #Lil'FreakZ
maandag 17:00 uur
Selina Palmboom & Anaifely Brion

Mobirise

3. I Have A Dream
dinsdag 19:00 uur
Odessa Kogerhop

Mobirise

4. Hij Leeft In Jou
woensdag 13:45 uur en 14:30 uur
Miriam de Boer

Mobirise

5. Living It Up
vrijdag 19:30 uur
Manoushka Mast

Mobirise

6. Run To The Water
vrijdag 15:30 uur
Selina Palmboom

Mobirise

7. Sneaky Snakes
zondag 9:30 uur
Miriam de Boer

Mobirise

8. Wrong Chick
dinsdag 17:00 uur
Joanne te Vrede

Mobirise

9. #Freakin-D
maandag 19:00 uur
Selina Palmboom & Anaifely Brion

Mobirise

10. Hide and Seek
vrijdag 17:30 uur
Selina Palmboom

Mobirise

11. Dansé
woensdag 19:30 uur
Selina Palmboom

Mobirise

12. Toveren
groepsdans tot 8 jaar
Miriam de Boer

Mobirise

13. Jdansé
vrijdag 16:30 uur
Selina Palmboom

Mobirise

14. Still we Rise
vrijdag 20:30 uur
Manoushka Mast

Mobirise

15. Shine
zondag 12:15 uur
Mike van der Hulst

Mobirise

16. De Zoete Prinsesjes
zondag 10:30 uur
Frances heideman

Mobirise

17. Live Your Life
groepsdans 9+
Selina Palmboom

Mobirise

18. #FreakZz
maandag 18:00 uur
Selina Palmboom & Anaifely Brion

Mobirise

19. No Voice, Just Piano
zaterdag 10:30 uur
Miriam de Boer

Mobirise

20. Framed
woensdag 19:30 uur en
vrijdag 16:30 uur
Selina Palmboom

Mobirise

21. Je Bent Je Eigen Baas
donderdag 16:00 uur
Odessa Kogerhop

Mobirise

22. Bey's Live
maandag 17:00, 18:00 & 19:00 uur
Selina Palmboom & Anaifely Brion

Mobirise

23. Perm
groepsdans 12+
Jason Vayro

Mobirise

25. Project Freakzzz
donderdag 17:00 uur
Odessa Kogerhop

Mobirise

27. Last of Her Kind
Norah Reijn & Tirza Winkelman

Mobirise

28. Coming Around Again
donderdag 19:00 uur
Jason Vayron

Mobirise

29. Get Loose
woensdag 16:30 uur
Selina Palmboom

Mobirise

30. Fly
maandag 16:00 uur
Selina Palmboom

Mobirise

31. Hoe Mooi Kan Het Leven Zijn
woensdag 15:30 uur
Selina Palmboom

Mobirise

32. Party Life
groepsdans Volwassenen
Marja Roodt

Mobirise

33. Change Your Life
dinsdag 18:00 uur
Odessa Kogerhop

Mobirise

34. Better When I'm Dancin'
dinsdag 16:00
Joanne te Vrede

Mobirise

35. Lullaby
zaterdag 11:30 uur
Jason Vayro

Mobirise

36. Vida Nocturna
zaterdag 9:30 uur
Marja Roodt

Mobirise

37. Crystallize
woensdag 17:30 uur
Selina Palmboom

Mobirise

38. Back to Life
vrijdag 18:30 uur
Manoushka Mast

Mobirise

39. My Final Tap
zondag 12:15 uur
Mike van der Hulst

Mobirise



40. JEMI Goes To London

Mobirise

41. Circle Of Life
woensdag 18:30 uur
Selina Palmboom

Mobirise

The End