Foto's van de Voorstelling

fotograaf Danny Ellinger

best website maker software
Mobirise

1. The Opening
Annah van Hemert

Mobirise

2. Vliegende Vleermuizen
Zondag 09:30 uur
Miriam de Boer

Mobirise

3. Fairy Fly
Maandag 16:00 uur
Miriam de Boer, Annah van Hemert & Kim van Leeuwen

Mobirise

4. Blanc
Woensdag 14:30 uur
Miriam de Boer

Mobirise

5. Do It Like Cardi
Vrijdag 18:30 uur
Annah van Hemert

Mobirise

6. Afrobabes
Dinsdag 19:00 uur
Odessa Kogenhop

Mobirise

7. Happier
Vrijdag 15:30 uur
Jason Vayro

Mobirise

8. Carnivale
Zondag 11:30 uur
Michael van der Hulst

Mobirise

9. Damesdans
Zondag 10:30 uur
Frances Heijdeman

Mobirise

10. No Ordinary Way
Vrijdag 17:30 uur
Jason Vayro

Mobirise

11. We Choose Dance
Donderdag 16:00 uur
Odessa Kogenhop

Mobirise

12. Colourfull Rebel
Woesndag 16:30 uur
Annah van Hemert

Mobirise

13. Energie
Vrijdag 16:30 uur
Miriam de Boer

Mobirise

14. Party Animals
Donderdag 17:00 uur
Odessa Kogenhop

Mobirise

15. Applause
Maandag 18:00 uur
Annah van Hemert

Mobirise

16. Electric Abba Boogie
Donderdag 19:00 uur
Noƫlla Kriele

Mobirise

17. Let's Run
Alle leerlingen van 
9 jaar en ouder
Jason Vayro

Mobirise

18. Robot Wine
Donderdag 18:00 uur
Odessa Kogenhop

Mobirise

19. Mes Enfants
Woensdag 13:45 uur
Miriam de Boer

Mobirise

20. Tap Hop
Dinsdag 16:00 & 17:00 uur
Joanne Tevrede

Mobirise

21. F.L.Y.
Woensdag 19:45 uur
Annah van Hemert

Mobirise

22. Sky High
Zaterdag 11:00 uur
Miriam de Boer

Mobirise

23. Refugees
vrijdag 16:30 uur
Annah van Hemert

Mobirise

24. Eventjes Alleen
Woensdag 15:30 uur
Annah van Hemert

Mobirise

25. Fuego
Zaterdag 9:30 uur
Marja Roodt

Mobirise

26. Golden Wings
Maandag 19:00 uur
Annah van Hemert

Mobirise

27. Go With You
Vrijdag 16:30 uur
Jason Vayro

Mobirise

28. The Greatest Show
Alle dansers van
13 jaar en ouder
Manuela Guerra & Britt Krap

Mobirise

29. Around The World
Dinsdag 18:00 uur
Odessa Kogenhop

Mobirise

30. Spot On
Woensdag 17:30 uur
Annah van Hemert

Mobirise

31. Proud Jemi
Choreo, alle volwassenen
Marja Roodt

Mobirise

32. Sparkling Wings
Maandag 17:00 uur
Annah van Hemert

Mobirise

33. Afro Toppers
Dinsdag 20:00 uur
Odessa Kogenhop

Mobirise

34. A R M Y
Vrijdag 19:30 uur
Annah van Hemert

Mobirise

35. Solo Kim
Kim van Leeuwen

Mobirise

36. Finale

Mobirise

Mobirise

Mobirise

Mobirise